DIREKTORI STAFF MASJID PUTRA

Bil Nama Gelaran Jawatan Gred Jawatan Email | No Tel Pejabat
1 G1 Datuk Abd Manaf Bin Mat Imam Besar JUSA C abdmanaf@islam.gov.my

03 – 88885678

2 KEKOSONGAN Penolong Pengarah Kanan PHEI S44  

EXT : 126

3 Nordin Direktori Mohd Nordin Bin Samah Penolong Pengarah Kanan PHEI S44 mnordin@islam.gov.my

EXT : 125

4 us-man direktori Lukman Bin Hosni Penolong Pengarah Kanan PHEI S44 lukmanhosni@islam.gov.my

EXT : 102

5 Mohd Hafizul Bin Ismail Penolong Pengarah PTD M41 mhafizul@islam.gov.my

EXT : 103

6 G6 Mohd Zulrushdi bin Salleh Penolong Pengarah PHEI S41 zulrushdi@islam.gov.my

EXT : 119

7 Mohammad Zaki bin Yahpar Penolong Pengarah PHEI S41 mohamad_zaki@islam.gov.my

EXT :

8 Baharudin Bin Yahaya Penolong Pengarah Hal Ehwal Islam Kanan PHEI S32  

EXT : 104

9 G9 Mohd Shukri bin Zamri Pen. Pegawai Penerangan   Kanan S32 shukri_zamri@islam.gov.my

EXT : 107

9 no-user-image KEKOSONGAN Penolong Pegawai Teknologi Maklumat PPTM F29
11  DSC_0668 Mohd Yazid Bin Disun Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam S27 yazid@islam.gov.my

EXT : 105

12 wani Nurhazwani binti Samsudin Penolong Pegawai Tadbir PPT N27 nurhazwani@islam.gov.my

EXT : 114

13 Nizam Direktori Nizam bin Saidin Juruteknik Komputer FT17 nizams@islam.gov.my

EXT : 115

14 Issyazwani binti Yahaya Pembantu Akauntan PTKEW W17 issyazwani@islam.gov.my

EXT : 118

15 G21 Hasmona binti Mat Hassan Pembantu Akauntan PTKEW W17 hasmona@islam.gov.my

EXT : 117

17 no-user-image KEKOSONGAN Pembantu Tadbir PT/PO N17  –
17 wan Wan Nur Shalizawani binti Wan Ali Pembantu Tadbir PT/PO N17 shalizawani@islam.gov.my

EXT : 109

18 KAK NOR2 Rosmahwati binti Aris Pembantu Tadbir  PT/PO N17 rosmahwati@islam.gov.my

EXT : 112

 19 noriah umi Noriah binti Tabri  Pembantu Tadbir  PT/PO N17 noriahtabri@islam.gov.my

EXT : 112

 20 kak wani chin Nur Hazwanie Chin binti Abdullah  Pembantu Tadbir  PT/PO N17 hazwanie@islam.gov.my

EXT : 113

21 G16 Siti Nurhayani binti Abdullah Pembantu Perpustakaan PPS S17 hayani@islam.gov.my

EXT : 122

22 Ust Mariam Siti Mariam binti Ghazali
Pembantu Hal Ehwal Islam
PHEI S17 mariam_ghazali@islam.gov.my

EXT : 110

23  Hamid bin Mohamad Pembantu Hal Ehwal Islam PHEI S17 hamid_mohd@islam.gov.my

EXT : 129

24 G25 Mohd Nazri bin Shuaibon Pembantu Hal Ehwal Islam PHEI S17 nazri.shuaibon@islam.gov.my

EXT : 128

25 G26 Sayed Hassan Basri bin Tuan Hamzah Pembantu Hal Ehwal Islam PHEI S17 sayedhassan@islam.gov.my

EXT : 127

26 G27 Khairi bin Yusoff Pembantu Hal Ehwal Islam PHEI S17 khairi_yusof@islam.gov.my

EXT : 130

27 Untitled-1 Zairol bin Aladib Pembantu Hal Ehwal Islam PHEIS17 zairol@islam.gov.my

EXT : 129

28 Soleh bin Abdul Razak Pembantu Hal Ehwal Islam PHEI S17 soleh@islam.gov.my

EXT : 129

29 RASHDAN Muhamad Rashdan bin Sayed Mohamed Pembantu Hal Ehwal Islam PHEI S17 rashdan_sayed@islam.gov.my

EXT : 127

30 syahmi Muhammad Syahmi bin Sazali Pembantu Hal Ehwal Islam PHEI S17 syahmi@islam.gov.my

EXT : 128

31 Ibrahim Direktori Ibrahim Bin Mohd Amiluddin Pembantu Operasi N11 ibrahim@islam.gov.my

EXT : 116

32 Pah Direktori Pahrul bin Sarjimin Pemandu Kenderaan H11 pahrul@islam.gov.my

EXT : 116

 33 no-user-image  KEKOSONGAN Pembantu Operasi N11